Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

kısa dönem ec fırsatları Navitas Avustralya dil okulları Els Amerika süper fiyatları Ilac kanada paket programları

Almanya BWS Dil okulları

BWS GERMANLINGUA DİL OKULU
BWS GERMANLINGUA Kişisel hizmet ve yüksek eğitim kaliteli okulları ile ün yapmış olan Uluslararası Dil Merkezleri Birliği (IALC)’ ın bir üyesidir. 1994 yılında kurulan okul, Munich ve Berlin şubelerinde kurulduğu ilk günden itibaren kaliteli bir eğitim sunmaktadır. uluslararası dil merkezleri birliği (IALC) kurumunun bir üyesidir ve 1994 yılından beri öğrencilerine en iyi şekilde hizmet vermektedir.

Yüksek standartlardaki eğitiminin yanı sıra öğrencilere farklı kültürel programlar ve sosyal aktivite olanaklar da sağlanmaktadır.Öğretmenlerin yanı sıra okul ekibinin diger üyeleride öğrencilerle her zaman ilgilenmekte ve tavsiyelerde bulunmaktadır.

GERMANLINGUA BERLIN;
Berlin Almanya’nın en büyük şehri ve başkenti olmasının yanı sıra Dünyanın kültür merkezlerinden biridir. Şehir içinde bir tur yaparak Berlin’in çağdaş mimarisini keşfedebilir ve Mecklenburg gölünde kano gezisi ve Potsdam’daki güzel kaleleri ziyaret edebilirsiniz.
GERMANLINGUA MUNIH;

Berlin ve Hamburg’dan sonra Almanya’nın 3. En büyük şehri olan Münih, Bavyere eyaletinin  en büyük şehri ve başkentidir. Alp dağlarının kuzeyinde bulunan şehir,rahatlatıcı atmosferi ve 19.yüzyıldan kalma binaları ve kiliseleriyle  gezip görülecek bir çok tarihi ve turistik alana sahiptir

 


bize hemen ulaşın Ankara 0312 466 6100 İstanbul 0212 293 7200
Bize hemen ulaşın sizin için en uygun okulu bulalım