Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

kısa dönem ec fırsatları Navitas Avustralya dil okulları Els Amerika süper fiyatları Ilac kanada paket programları

Almanya DID Deutsch-İnstitut dil okulları

DID DEUTSCH – INSTITUT DIL OKULU

DID DEUTSCH-INSTITUT 40 yıldan fazla bir süredir bütün enerjisini ve ilgisini Almanca Dil Egitimi üzerinde toplayarak 1970 yılından bu yana Berlin , Frankfurt ,Hamburg ve Munich şubelerinde kaliteli bir eğitim sunmaktadır.

EAQUALS ( Nitelikli Yabancı Dil Hizmetleri Avrupa Derneği ) kurumunun bir üyesi olan ve Almanya Dil Derneği tarafından resmen tanınan DID DEUTSCH-INSTITUT yılda dünyanın her yerinden gelen 5.000’den fazla öğrenciye hizmet vermektedir.

3.000’den fazla  eğitimci ve acentanın oylarıyla DID DEUTSCH –INSTITUT Almanca Dil Okulları kategorisinde 2006 , 2007 , 2008 ve 2009 yıllarında LTM LANGUAGE TRAVEL MAGAZINE STAR AWARD ödülünü kazanmış dünya çapında bir okuldur.

Yüksek standartlardaki eğitiminin yanı sıra öğrencilere sağladığı farklı kültürel ve sosyal aktiviteleriyle Almanya’yı tam anlamıyla keşfetme fırsatını bulacaksınız!

DID DEUTSCH –INSTITUT BERLIN;
Canlı  ve modern bir metropol şehri olan Berlin aynı zamanda mimari,güzel sanatlar ve sahne sanatları alanlarındaki başarısıyla Avrupa’nın kültür başkenti olarak bilinir.Şehir gezip görülecek bir çok tarihi ve turistik alana sahiptir.
Almanya’nın başkenti ve en büyük şehri olan Berlin ‘de keşfedecek çok şey var!

DID DEUTSCH –INSTITUT MUNICH;
Bayvera’nın başkenti olan Münih ,rahat yaşam tarzıyla neredeyse bir Akdeniz kenti gibidir.Alp dağlarının kuzeyinde bulunan şehir yeşil , rahatlatıcı atmosferiyle turistlerin ilgi odağı haline gelmiştir.

DID DEUTSCH –INSTITUT FRANKFURT;
Almanya’nın en büyük 5. Şehri olan Frankfurt , uzun ve başarılı bir ticaret tarihine sahiptir.Sayısız fuarları , sergileri ve kongreleriyle ilgi göre şehir ,bunun yanı sıra muhteşem müzeleri,kaliteli performans grupları ve yerel festivalleriyle birçok ziyaretçiye ev sahipliği yapmaktadır.

DID DEUTSCH –INSTITUT HAMBURG;
Almanya’nın 2. En büyük şehri olan Hamburg kendi başına adeta bir eyalet oluşturur.Tamamen düz bir coğrafyaya sahip olan şehir güzel yürüyüşler yapmak için idealdir.Hamburg’da küçük tekne gezilerine çıkabilir ya da Rathaus kulesine çıkarak şehrin güzelliğini tepeden de görebilirsiniz.

 


bize hemen ulaşın Ankara 0312 466 6100 İstanbul 0212 293 7200
Bize hemen ulaşın sizin için en uygun okulu bulalım