Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

kısa dönem ec fırsatları Navitas Avustralya dil okulları Els Amerika süper fiyatları Ilac kanada paket programları

Almanya Sprachcaffe dil okulları

Sprachcaffe FRANKFURT

Önceleri çok önemli bir iç liman ve ticaret merkezi olan Frankfurt, şu anda Londra’dan sonra Avrupanın finans ve kültür merkezidir. Birçok kişi Frankfurt şehrini “gökdelenler şehri” olarak tanımlar; bu nedenle bu şehrin bir adı da Mainhatten’ dır.Yakından bakıldığında restore edilmiş şehir merkezindeki evleri ile oldukça ilgi çekici bir metropol olduğu görünür. Nehir kenarındaki eşsiz “museum Mile” uzun yürüyüş alanı, kokteyl barları ve bahçe restoranları ile sizleri lezzetli yerel tatların keyfini çıkarmaya davet eder.

Okul Frankfurt’un seçkin yerlerinden biri olan “Sachsenhausen” bölgesindedir. Okul kendine ait büyük ve modern bir binada yer almaktadır ve şehir merkezindeki birçok cafe, restoran ve müzelere sadece yürüme mesafesindedir. Sprachaffe dil okulu aynı zamanda dünya çapındaki bu okullar zincirinin yönetim ofisini barındırmaktadır. Okulda aynı zamanda öğrencilerin ders aralarında dinlenebileceği bir kafe, bar ve teras bulunmaktadır.

 


Sprachcaffe DÜESSELDORF

Tarihi 1159 yılına dayanan, Kuzey Rhine Wesphalia’nın başkenti olan Düsseldorf gelişmekte olan bir ticaret merkezi ve Almanya’nın moda başkentidir. Düsseldorf Almanya’nın ilk gökdeleni ile meşhurdur. Köln ve Mainz ile Düsseldorf Rheinish Karnavalının en önemli kalelerinden birisidir. Almanya’nın romantik hareketinin öncülerinden şair Heinrich Heine’nin tüm eserlerini kütüphanelerden birinde bulabilirsiniz.

OKUL BİLGİLERİ:
Düsseldorf Rhine Nehri’nin kıyısında kuzeybatı Almanya‘da konumlanmıştır. Şehir üniversitelerde okutulan sanat programlarıyla meşhurdur ve burada en iyi müzelerin olduğunu söylemeye gerek bile yoktur.
Okulumuzda genel olarak aydınlık sınıflar, kafeterya, internet ve online öğrenme merkezi bulunur. Sprachcaffe Düesseldorf onaylı TELC sınav merkezidir. Şehir merkezi ve tarihi alan okulumuzdan yürüyerek 10-15 dakikalık mesafededir. Az mevcutlu sınıflarımız öğrencilerin en kısa sürede hızlı bir şekilde ilerlemeleri için eğitmenlerimizin her biri ile ayrı ayrı ilgilenmelerine olanak sağlamaktadır.

 


 

 


bize hemen ulaşın Ankara 0312 466 6100 İstanbul 0212 293 7200
Bize hemen ulaşın sizin için en uygun okulu bulalım