Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

kısa dönem ec fırsatları Navitas Avustralya dil okulları Els Amerika süper fiyatları Ilac kanada paket programları

Amerika Manhattan dil okulları

Manhattan LanguageMANHATTAN LANGUAGE CENTERManhattan dil okulu

New York, Manhattan’ın merkezinde İngilizce Öğrenin!

New York Amerika’nın en büyük şehridir ve global ticaret, finans, sanat ve eğlencenin merkezidir. Manhattan ise New York’un merkezini oluşturmaktadır ve okulumuzda Manhattan’in kalbinde yer almaktadır. Bölgede Manhattan Language Center dışında Central Park, Times Square, Birleşmiş Milletler, Metropolitan müzesi gibi birçok dünyaca ünlü yer bulunmaktadır; birçok cafe, restoran ve pub da okula sadece yürüme mesafesindedir.

Manhattan Language Center mükemmel İngilizce eğitimini size ekonomik fiyatlarla sunar. Okulun bütün hocaları Amerikalı profesyonellerdir ve çeşitli kurslarla İngilizceyi ve İngilizce konuşmayı en doğru şekilde öğrenmeniz amaçlanır.  Sadece sınıf içinde değil, sınıf dışında düzenlemiş olduğu aktivite programlarıyla da öğrencilerin keyifli bir şekilde dil öğrenmesine yardımcı olur.
İngilizce dersleri, konuşma, telaffuz, kelime bilgisi, gramer, dinleme, okuma ve yazma becerilerini geliştirmeye yönelik olarak verilir. Genel ve yoğun İngilizce kursları dışında Sınav İngilizcesi, bire-bir özel ders ve öğleden sonra alınan İngilizce + SEÇMLERİ ders programları sunulmaktadır.

 

 


bize hemen ulaşın Ankara 0312 466 6100 İstanbul 0212 293 7200
Bize hemen ulaşın sizin için en uygun okulu bulalım