Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

kısa dönem ec fırsatları Navitas Avustralya dil okulları Els Amerika süper fiyatları Ilac kanada paket programları

Avustralya Navitas dil okulları

navitas dil okullarıAustralian College of English

NAVITAS Avustralya’daki en büyük ve köklü eğitim organizasyonudur ve bünyesinde, bu organizasyona dahil olmaya uygun görülen okulları barındırmaktadır. ACE-Howthorn ve ACL okulları da bu organizasyonun bir üyesidir.
Navitas okulları Avustralya’daki en eski ve büyük okullarıdır. Okul 2008’de LTM Star Chain School ödülüne layık görülmüştür. 80 farklı ülkeden değişik yaşlarda birçok öğrenci İngilizce eğitimi almaya gelmektedir ve hepsi ilk kayıt anında bile kaliteli bir eğitim alacaklarını bilmektedirler. Okulun genel olarak %45 lik kısmını Avrupa’dan gelen öğrenciler, %30’luk kısmını Asyalı öğrenciler geri kalanını ise diğer ülkelerden gelen öğrenciler oluşturmaktadır.
Eğitim kadrosu dinamik, etkili ve tecrübelidir ve öğrencilere İngilizcelerini en kısa zamanda en iyi şekilde öğretmeyi amaçlamıştır. Diğer okulların aksine, öğretmenlerinin hepsi üniversite mezunudur ve hepsi ESOL, CELTA, DELTA ya da ayarında öğretmenlik sertifikalarına sahiptir.  Brisbane, Cairns, Perth, Darwin ve Sydney’de Bondi, Manly ve şehir merkezi kampüslerinde eğitim vermektedir.

Neden Navitas Okullarında eğitim almalısınız?

  • İyi bir üne ve akademik ödüle sahip kaliteli okullardır.
  • Okul kampüsleri şehir merkezleri ya da sahillerde mükemmel konuma sahiptirler.
  • Uzun dönem kayıt olan öğrenciler ücret değişikliği olmadan kurs kombinasyonu yapabilirler!
  • Bütün kampüsler modern olarak tasarlanmış ve teknolojik ürünlerle donatılmıştır
  • WORKFORCE TRAINING: Avustralya’da uzun dönemli gelen öğrencilerin çalışma hakkı vardır; okul öğrencilerine iş bulmalarında yardımcı olmak için indirimli kurslar sunmaktadır. (örn. restaurant skills, coffe making, wine courses) kursların ücretleri 80-150AUD arasında değişmektedir!
  • General English + e-learning: Öğrenciler derslerini eve gittiklerinde, gene okulun sunmuş olduğu programlar sayesinde internet üzerinden takip edebilir, tekrar yapabilir; öğretmenlerinin oluşturduğu online konuşma sınıflarına katılabilirler.
  • SOCIAL ACTIVITIES CLUB: Öğrenciler okulun sunmuş olduğu zengin aktivite programlarından yararlanabiliriler. Okulun vermiş olduğu bir kart ile hem toplu ulaşım hem de şehirlerarası ulaşımdan %15 indirimli yararlanabilirler.
  • Okulun farklı bir şehrindeki kampüsünde eğitimine devam etmek isteyen öğrencilere ücretsiz uçak bileti sağlanmaktadır!
  • Kurs merkezlerinin olduğu bütün şehirlerde NAVITAS grubuna bağlı, direkt geçiş yapabileceğiniz üniversiteler bulunmaktadır.
  • Navitas öğrencilerine FITNESS merkezleri aylık sadece 75 AUD$ dir.

 


bize hemen ulaşın Ankara 0312 466 6100 İstanbul 0212 293 7200
Bize hemen ulaşın sizin için en uygun okulu bulalım