Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

kısa dönem ec fırsatları Navitas Avustralya dil okulları Els Amerika süper fiyatları Ilac kanada paket programları

Fransa İnterational Hause dil okulları

INTERNATIONAL HOUSE NICE – FRANSA

International House 1953 yılında eğitim ve öğretimde yüksek standartlarda yeniklikçi yaklaşımlar sunmak için kurulmuş en kaliteli ve en eski dil okullarından biridir.Verdiği Fransızca eğitiminin yanı sıra İngilizce ,İspanyolca,Almanca,İtalyanca,Rusça,Arapça,Çince gibi birçok  dil seçeneğiyle öğrencilerin ihtiyaçlarına göre geniş bir yelpaze sunar.Sadece verdiği Fransızca eğitimi ile değil harika sosyal ve kültürel aktiviteleriyle de öğrencilere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. IH 50’den fazla ülkede 150’den fazla okuluyla en büyük uluslararası dil okullarından biridir.Öğrenciler dünyanın her yerinden gelen öğrenciler ile birlikte hem Fransızlarını geliştirebilmekte hem de Fransa’nın  güzelliklerini keşfedebilmektedirler.
1953 yılından bu yana IH öğretmenleri meslek içinde en saygın,profesyonel ve yaratıcı öğretmenler olarak ün kazanmıştır ve öğrencilerine en yüksek standardlarda eğitim ve öğretimi sunmaktadır.

OKUL BİLGİLERİ:

Okul binası Nice’in en prestijli işletme okullarında biri olan IPAG’in 1. Katında yer almaktadır.Öğrencilerimizin Fransız öğrencilerle tanışması ve üniversitenin sunduğu bütün olanaklardan yararlanabilmesi için idealdir. Okulumuz Garibaldi square’e yakınlığı,sahile sadece 15 dakika uzaklığıyla mükemmel bir konuma sahiptir.

Okul tamamen modern, tüm derslikler klimalı ve ferahtır.Üst katta okulun bahçesini gören zeytin ve çam ağaçlarıyla dolu harika manzaralı terasıyla kafetarya vardır.
Öğrencilerin büyük bir çoğunluğunu Avrupa,Japonya,Güney ve Kuzey Amerika’da gelen öğrenciler oluşturur.Okulda internet erişimi ve bilgisayarlar bulunur.

OKUL OLANAKLARI :

  • 5 tane daimi klimalı derslik(Aynı binada ihtiyaç halinde 8 tane extra derslik mevcuttur.)
  • Okul bahçesi
  • Teraslı kafetaryası
  • İnternet ve free wifi bağlantısı olan oda
  • Çalışanlar için,okul yöneticileri için ayrı odalar
  • Ve resepsiyon mevcuttur.

 


bize hemen ulaşın Ankara 0312 466 6100 İstanbul 0212 293 7200
Bize hemen ulaşın sizin için en uygun okulu bulalım