Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

kısa dönem ec fırsatları Navitas Avustralya dil okulları Els Amerika süper fiyatları Ilac kanada paket programları

Fransa Lsi dil okulları

PARIS

Fransa’nın romantik başkenti Paris yıllardır ülkenin politika, ekonomi ve ticaret merkezidir. Tüm dünyada anıtları, sanatsal ve kültürel yaşamı ile tanınmış olan Paris aynı zamanda dünya tarihinde önemli bir şehirdir. Moda ve lüksün dünya başkentidir ve "Işık Şehir" diye de anılmaktadır. Tarihi Noter Dame kilisesi, dünyaca ünlü görkemli Eiffel kulesi, şık restoranları, ressamlar sokağı ve ünlü müzeleriyle Paris görülmeye değer bir şehirdir. 

LSI Paris'in merkezinde Louvre'ye yakın bir bölgede ve ünlü moda evleriyle içi içe bir yerde bulunmaktadır. LSI Paris yıllardır aynı seçkin eğitimci kadrosuyla hizmet veriyor olmasıyla övünmektedir. Yılların tecrübesiyle işlerinde uzmanlaşmış bu kadro dünyanın her yerinden gelen öğrenciye başarıyla eğitim vermektedir. Böylesine bir bilgi birikimi sempatik, sıcak ve dikkatli bir eğitim anlayışıyla birleştiğinde ise ortaya mükemmel bir eğitim süreci çıkmaktadır. Derslerin dışında da sosyal aktivite programlarına katılarak Fransızcanızı ilerletebilirsiniz.

LSI, haftada 20 ve 30 ders olmak üzere genel ve yoğun Fransızca programları sunmaktadır, her ders 50 dakikadır. Daha uygun fiyatlar isteyen öğrencileri için de öğleden sonra kursları sunmaktadır. LSI aynı zamanda sınava hazırlık kursları ve üniversite yerleştirme programları ile birçok öğrencinin üniversite eğitimine adım atmasında yardımcı olmuştur. Daha yetişkin öğrencileri içinse kaliteli iş Fransızcası eğitim olanakları sunmaktadır.

 


bize hemen ulaşın Ankara 0312 466 6100 İstanbul 0212 293 7200
Bize hemen ulaşın sizin için en uygun okulu bulalım