Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

kısa dönem ec fırsatları Navitas Avustralya dil okulları Els Amerika süper fiyatları Ilac kanada paket programları

Fransa Sprachcaffe dil okulları

 

PARİS

City of Lights .(Işıkların Şehri)diye bilinen Paris, dünyanın en güzel şehirlerinden birisidir.Paris 20 farklı yönetim bölgesinden oluşmaktadır.Her bir bölgenin Parisliler için kendi karakter ve anlamı vardır ve çok sayıda katedral,saray,park ve bahçelere sahiptir.Paris’in sokaklarında Eiffel Kulesi , Louvre Müzesi ,Ark De Triomphe gibi çok sayıda anıt ve tarihi eser bulunmaktadır.Paris sanat,müzik,tiyatro,moda ,edebiyat ve mimarisi ile dünyanın her yanından dil eğitimi için gelen kişiler için bir cennettir.Ayrıca bilim ve teknolojinin gelişmesini sağlayan yaratıcı ve yoğun sanat,mimari,edebiyat ve müzik alanlarında da yolun açılmasını sağlamıştır.Paris moda ve sanat deyince akla ilk gelen şehirlerdendir.Tiyatro ve bale tüm dünyaya mesajını göndermiştir ve Paris’te çağdaş,iyi niyetli bir manzara hakimdir.Meraklısı için Louvre Müzesi’nin dünyanın en iyi resim koleksiyonuna sahip olduğunu söylemeye gerek bile yoktur.

OKUL BİLGİLERİ:
Sprachcaffe/Languages PLUS-Paris, Çalışma Bakanlığı ve Rectorat of Paris(Paris Rektörlüğü) tarafından onaylanmış özel bir enstitü olarak 1986 yılında açılmıştır ve Fransızcaya uygun pedogojik projeyi temel alan yöntemi iyi bilinir. Tarihi, kültürel,artistik,ve ekonomik merkez olan Cours Rougemont diye bilinen Paris in merkezinde konumlanmıştır.En yakın metro istasyonu Grands Boulevards’dır ve 9. yönetim bölgesidir.Ayrıca yürüyüş mesafesinde müzeler,oteller,restoranlar ve sayısız butik ve barlar bulunur.

 


 NICE

Fransa’nın beşinci büyük şehri olan Nice; tarihi sokak kafeleri, lüks butikleri ve açık hava pazarları, ılıman iklimi ve yemyeşil bitki örtüsü ile Cote d'Azur sahil şeridinde kendine özgü şeçkin bir ziyaretçi kitlesi yaratmıştır. Yaz aylarında ise plajları ile Akdeniz kıyısındaki en popüler tatil mekanlarından biri haline gelir. Roma dönemi kalıntıları ile Modern sanatlar, Chagall ve Matisse müzeleri Nice'te mutlaka görülmesi gereken yerlerdir. Temmuz ayında ise en önemli uluslararası caz festivallerinden biri de yine bu güzel Akdeniz şehrinde düzenlenir. Casino, gece kulüpleri, sahil şeridindeki bar ve restoranları ile gece hayatı da çok hareketli ve renklidir. 
OKUL BİLGİLERİ:
Sprachcaffe Nice Bele Epoque dönemine ait güzel bir binada konumlanmıştır ve Notre Dame Katedralinden sadece birkaç dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Tren ve otobüs istasyonuna yakın konumu, şehiriçi ve şehirdışı gezilerine kolaylık tanır. Kumsal sadece 10 dakikalık mesafededir ve öğrenciler boş zamanlarında ya da ders aralarında denize girebilir ya da kumsalda vakit geçirebilirler.
Okul aydınlık sınıflardan, öğrenci salonu ve öğrencilerimizin kullanabileceği internet olanalklarına sahiptir. Eğer sıcak ve tanıdık bir ortamda eğitim almak istiyorsanız Nice’teki Sprachcaffe küçük sınıfları ve kişilere özel ilgi ile tam size göre bir yerdir.

 

 


bize hemen ulaşın Ankara 0312 466 6100 İstanbul 0212 293 7200
Bize hemen ulaşın sizin için en uygun okulu bulalım