Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

kısa dönem ec fırsatları Navitas Avustralya dil okulları Els Amerika süper fiyatları Ilac kanada paket programları

İngiltere Ec dil okulları

ec dil okullarıLONDRA
ec dil okulları binası
American Council Of Continuing Education and Training (ACCET) tarafından onaylı olan EC Dil Eğitim Merkezi dünyanın pek çok ülkesinden gelen öğrencilere profesyonel seviyede dil öğrenme, yeni kültürlerle tanışma ve kendilerini geliştirme fırsatları tanımaktadır. EC’ı alanında farklı kılan faktörler her bakımdan dil eğitimi konusunda sahip olduğu yüksek akademik standartlar ve öğrenci odaklı verilen profesyonel hizmetleridir. EC tecrübeli eğitim danışmanları ile öğrencilerine bireysel ve kültürel zorluklarda, akademik kariyer geliştirme gibi pek çok konuda danışmanlık vermektedir. Modern eğitim olanaklarına sahiptir. Bilgisayar, görsel araç ve gereçler, kütüphane ve internet öğrencilerin kullanımına açıktır.
EC nin Ingiltere’de Londra, Cambridge ve Brighton sehirlerinde subeleri bulunmaktadır. Londra’da EC subesi sherin merkezinde, Covent Garden’da lux bir binada yer almaktadir. Cambridge subesi de sehrin tam merkezinde yer almaktadir ve Brighton subesi deniz kiyisinda, merkeze yürüme mesafesindedir. 

EC’de Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Sınava Hazırlık Kursları sunmaktadır

Tarihi zenginliği ve hareketli yaşam tarzı ile Londra, Dünyada en fazla uluslararası öğrenci çeken şehirlerin başında gelmektedir. % 43 lük yeşil alanları ve 3.000’ i aşkın mağazaları ile Londra hem doğayla iç içe bir şehirdir hem de modern yaşamın merkezidir.

EC, Londra’ nın en gözde yerleşim merkezi Covent Garden bölgesindedir. Birçok tiyatro, müze, alışveriş merkezi, cafe, restoran ve eğlence merkezi EC ye sadece 5 dakika yürüyüş mesafesindedir. EC Londra, 13 sınıfı ile eğitim için özel olarak inşa edilmiş modern bir binadır. Bina içerisinde rahatça çalışabileceğiniz bir adet kütüphane, kablosuz internet erişimden yararlanabileceğiniz bilgisayar odası ve bilardo oynayabileceğiniz ya da ev sinema sistemi ile film keyfi yaşayabileceğiniz geniş bir kafeterya bulunmaktadır. EC yetkili ve öğretmenleri her konuda size yardımcı olmaya hazır olacaklardır

Londra | Bristol | Cambridge | Brighton


amerika ec dil okullarıBRISTOL
Bristol, İngiltere’nin güneybatısında Londra’ya 2 saatten kısa mesafede bulunmaktadır ve yüzyıllarca İngiltere'nin en büyük liman kentlerinden biri olmuştur. Şehir 1000 yıllık bir limana sahiptir ama bu tarihi liman kapanmış ve eğlence ve sanat aktiviteleri için tekrar düzenlenmiştir. Bu nedenle de merkezi ve deniz kıyısı oldukça canlı bri atmosfere sahiptir. Şehir aynı zamanda İngiltere’nin en iyi üniversitelerinden birine sahiptir; bu nedenle genç nüfus da oldukçafazladır.

Ekonomik yaşam şartlarını tercih eden, gerçek ingiliz insanlarla tanışmak ve İngiliz kültürünü yakından tanımak isteyen öğrenciler için çok idealdir. Aynı zamanda Bristol’da alacağınız eğitime rahatlıkla odaklanabilir ve aynı zamanda farklı aktivitelerle de güzel vakit geçirebilirsiniz.

EC BRISTOL, bu şehirde eğitim alabieceğiniz en iyi okuldur! EC Okulu, yemyeşil bir maznaraya sahiptir ve şehrin merkezinde, Bristol Queen Square’de yer almaktadır. EC, 3 katlı büyük bir binada hizmet vermektedir ve okulda aydınlık sınıflar, resepsiyon, öğrenci kafeteryası, internet salonu, multi medya sınıfları modern bir şekilde dekore edilmiştir. Konaklama olarak aile yani konaklama ya da yurt seceneklerinden faydalanabilirsiniz.

 

 

Londra | Bristol | Cambridge | Brighton


CAMBRIDGE
Özgün mimarisi, çağdaş yaşam tarzı ve üniversiteleriyle tanınan Cambridge küçük bir şehirdir ve dilediğiniz yere bisikletle bile ulaşmanız mümkündür. Birçok cafe, alışveriş merkezi ve eğlence mekânlarıyla tam bir öğrenci kentidir.
EC, Cambridge’ deki şehir merkezine en yakın okuldur ve tüm EC öğrencilerinin ücretsiz yararlanabileceği milli kütüphaneye sadece 100 metre mesafededir. Birçok pub, cafe ve restoran da EC’ ye yürüme mesafesindedir. Okulun Öğrenci hizmet merkezi, etüt odası, internet odası ve öğrenci salonu bulunmaktadır. Öğrenciler salonda kablosuz internet yararlanabilir, ev sinema sistemi ile DVD keyfi yaşayabilirler. Kafeteryada Gün boyu yiyecek ve içecek servisi bulunmaktadır. EC Cambridge’ de kaldığınız süre boyunca programdan memnun kalmanız için ücretsiz katılabileceğiniz aktiviteler düzenlenmektedir.

Londra | Bristol | Cambridge | Brighton


BRIGHTON
***2010 yeni kampüs!
Brighton tatil atmosferi ile şehir hayatını birleştiren bir üniversite şehridir ve uzun sahil şeridi ile güzel bir liman kentidir. Burada deniz kıyısı yürüyüşleri yapabilir, limanda balık-patates yiyerek deniz havasının tadını çıkarabilirsiniz.
EC Brighton bu sene yeni bir binaya taşınmıştır! EC Brighton Brighton Pier’ e 5 dakika uzaklıkta, şehrin merkzinde, her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz süpermarketler, eczaneler, cafe ve restoranlara yakın bir konumda bulunmaktadır. Okulda kablosuz internet erişimi ve İngilizce pratik yapabileceğiniz multi-medya odası vardır. Ayrıca kütüphane ve sıcak bir kafeteryası bulunmaktadır. Gün boyu sıcak soğuk içecek servisi yapılmaktadır. EC Brighton’da rahat ve arkadaşça bir ortam vardır ve deneyimli kadro her zaman öğrencilerin yanındadır.

 

Londra | Bristol | Cambridge | Brighton

 

 

 


bize hemen ulaşın Ankara 0312 466 6100 İstanbul 0212 293 7200
Bize hemen ulaşın sizin için en uygun okulu bulalım