Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

kısa dönem ec fırsatları Navitas Avustralya dil okulları Els Amerika süper fiyatları Ilac kanada paket programları

İngilizce Sprachcaffe dil okulları

ingiltere sprachcaffe dil okulllarıLONDRA


Hayatta kesin olan bir şey varsa o da Londra da asla sıkılmayacağınızdır! Londra’da eğitim alan öğrenciler sadece İngilizcelerini geliştirmez aynı zamanda bu Londra kültür ve yaşam tarıznı keşfederler. Tiyatro izleyerek bir gece mi geçirmek istiyorsunuz? Londra dünyanın tiyatro başkentidir.Ya da gece kulüplerine gitmeye ne dersiniz? Londra dünyanın en geniş kulüplerine sahiptir. Ünlü müzelerden birini ziyaret edebilir ya da Çin, Batı Afrika,Endonezya, Meksika gibi sayısız seçenekte ülkenin yemeklerini deneyebilirsiniz. Yüzyıllar içersinde bu şehre,dünyanın her yerinden insanlar gelmiştir ve sayısız kültür buraya dahil olmuştur.Dünya ülkeleri arasında Londra çok canlı ve renkli bir resim çizer. Okulda Sosyal aktivite ekibi tarafından yıllardır ders dışı aktiviteler düzenlenmektedir.

OKUL BİLGİLERİ:
1990 Yılında kurulmuş olan Sprachcaffe Londra, British Council tarafından onaylıdır ve Cambridge sınav merkezidir. Okul Batı Londra’ da bulunmaktadır ve merkeze, Heathrow Havaalanına birçok metro hattı  ve şehir içi otobüs hatları ileulaşım kolaylıkla sağlanmakatdır. Okulun bulunduğu Ealing bölgesinde de alışveriş merkezleri, kütüphane, sinemalar.tiyatrolar ,birçok kültürün yemeklerini sunan restoranlar ve tabi ki geleneksel İngiliz pubları bulunmaktadır. Okuluda geniş sınıflar, ortak kullanım alanı ,kütüphane,ders çalışma odası ve harika bir bahçe bulunmaktadır ve kaliteli bri eğtiim sunulmaktadır.

 

Londra | Brighton | Devon


BRIGHTON


18. yüzyılın sonunda İngiliz tatil kasabası olan Brighton İngiliz Kraliyet ailesinin resmi tatil yeri olacak kadar şanlı bir yerdir.Kraliyet Ailesi ile birlikte, İngiliz sosyetesini oluşturan aristokratlar ve zengin sınıfta Brighton’a gelmişlerdir.Sonuç olarak Brighton göz kamaştırıcı ve sofistike bir yer haline gelmiştir. Brighton 21.yüzyılda hala her zamanki gibi populerdir. The  Royal Pavillion, Pier Palace gibi ünlü yapılara ev sahipliği yapmaktadır. Birghton’ın her köşesinde hoş barlar,antika dükkanları ,kitapçılar ve kafeler bulabilirsiniz. Brighton aynı zamanda genç ve popüler bir üniversite şehridir ve Londra’ya trenle sadece  45 dakika mesafede olması da burayı çekici hale getirmiştir.
OKUL  BİLGİLERİ:
Okul  kumsaldan, şehir merkezinden ve yurt binasından sadece kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Okulda geniş sınıflar ,internet bağlantısı olan ortak kullanım alanı ve bahçe bulunmaktadır.

YURT:
West Pier ‘in direk karşısında, yürüyüş alanında yer alan yurt güzel bir Edwardian binasıdır ve içerisinde 50 den fazla ensuit oda, restoran, bar ve disko bulunmaktadır.
Okulun hemen yanında bulunmaktadır; bu da Sprachcaffe okulunu terich etmeniz için, kaliteli eğitminin yanında önemli bri etkendir.

Londra | Brighton | Devon


DEVON

İngiltere’nin güney batı sahilinde bir yarımada olan Devon eyaleti, doğallığı ve güzelliği ile tüm ziyaretçileri kendine hayran bırakan Exe Nehri kenarında kurulmuştur ve İngiltere'nin Akdeniz sahillerini andıran tek bölgesidir. Devon'un en harika sahil kasabası olan ve sahilleri Dünya kültür mirası seçilen Exmouth kuş çeşitliliği, yelkencilik sanatı ve panoramik görüntüsü ile ünlüdür. Exmouth küçük tarihi kulübelerden modern binalara size çok geniş bir mimari yelpaze sunar. Devon'un nefes kesen manzaraları Agatha Christie, Sir Arthur Conan Doyle, Thomas Hardy gibi birçok yazara ilham kaynağı olmuştur. Sherlock Holmes'un gizemli hikâyelerinden birisi burada geçmektedir.

Sprachcaffe Devon şehir merkezinde Strand Garden'da kafeler, barlar, mağazalar ve bankaların bulunduğu kent meydanındadır. Okulda geniş sınıfların yanı sıra multi-medya odası bulunmaktadır. Yaz döneminde ana okul binsına 5 dakika uzaklıkta yeni bir eğitim binası açılır. Yıl boyunca Sprachcaffe birçok aktivite düzenlemektedir.

 

Londra | Brighton | Devon

 

 


bize hemen ulaşın Ankara 0312 466 6100 İstanbul 0212 293 7200
Bize hemen ulaşın sizin için en uygun okulu bulalım