Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

kısa dönem ec fırsatları Navitas Avustralya dil okulları Els Amerika süper fiyatları Ilac kanada paket programları

İrlanda Dublin School of English dil okulları

İrlanda Dublin School Of  EnglishDUBLIN SCHOOL OF ENGLISH

İrlanda’ nın başkenti olan Dublin Batı Avrupa’da yer alıp, büyük Avrupa şehirlerinin sunduğu olanakları sunarken küçük şehirlere has bir çekiciliğe de sahiptir.
Dublin School of English Dublin’in en popüler merkezinde, restoran, alışveriş merkezleri, cafe, banka ve müzelere yakın bir konumdadır. Birçok ülkeden gelen öğrenciler hem öğrenme sürecini olumlu etkileyen hem de değişik kültürlerin kaynaşmasına imkân sağlayan bir ortam yaratmaktadır. Okulda zengin çalışma kaynakları, televizyon, video, kütüphane ve bilgisayarda çalışma olanakları sunulmaktadır. Aynı zamanda öğrencilerin birebir görüşebilecekleri akademik danışmanları olacaktır.

Bu okulda öğrenciler modern donatılmış sınıflarda esnek ders saatleriyle rahat ve kaliteli bir eğitim almaktadırlar. Dersler genel,yoğun,akademik ingilizce olarak verilmektedir, bunun dışında Cambridge FCE ve CAE, IELTS hazırlık kursları, öğretmen yetiştirme programları, ve çalışma izni veren uzun süreli dil okulu programlari sunmuş olduğu diğer eğitim programlarıdır.

 


bize hemen ulaşın Ankara 0312 466 6100 İstanbul 0212 293 7200
Bize hemen ulaşın sizin için en uygun okulu bulalım