Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

kısa dönem ec fırsatları Navitas Avustralya dil okulları Els Amerika süper fiyatları Ilac kanada paket programları

Japonca Kudan İnstitute dil okulları

KUDAN INSTITUTE OF JAPANESE LANGUAGE & CULTURE

 TOKYO

Başkent olmasının yanı sıra bir iş ve kültür merkezi olan
Tokyo her biri kendine özgü bir yapıya sahip gelişmekte
olan küçük şehirleri içeren bir metropoldür. Şehir büyük gökdelenleri, yüksek binaları ve kalabalık sokaklarıyla New York’ u andırmaktadır. Yılın her anı canlı olan Tokyo’ da yapılacak çok şey, gezilecek çok yer olduğu şüphesizdir. 
Kudan Institute Tokyo’nun merkezinde yer alan Chiyoda’dadır. Ulaşım olanaklarının kolaylığı ile Chiyo’da kentin popüler alanları olan Shibuya, Shinjuku ve Ikebukuro’ya trenle yalnızca 15 dakika uzaklıktadır.


Okulda geliştirilen bütünleşik program öğrencilere Japoncanın gramer yapısından çok daha fazlasını öğrenme olanağı sağlamaktadır. Okulumuzda Japon toplumunun içine girme ve ister toplumsal ister resmi her durumda Tokyo’nun sakinleri ile iletişim kurma yolları da öğretilmektedir. Pratik derslerin Japon kültürü ve gelenekleri üzerine çalışmalarla birleştirilmesi sayesinde öğrenciler gerçek Japonya’yı kısa sürede tanıma olanağı yakalamaktadır.
Okulun öğrenci kapasitesi 120 öğrencidir. Sınıf                       kapasitesi 15 öğrencidir. Her Pazartesi dersler başlar ve 1 ders 60 dakikadır.
Konuşma, Özel Dersler, JLPT (Japonca Yeterlilik Sınavı) Hazırlık diğer kurslardır.

 


bize hemen ulaşın Ankara 0312 466 6100 İstanbul 0212 293 7200
Bize hemen ulaşın sizin için en uygun okulu bulalım